fbpx
İLETİŞİM (0312) 243 01 01
WHATSAPP

0 532 739 99 58
0 533 728 85 72

Etimesgut Boyacı ustası

Blog

Projelerimiz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizin için en iyisini tasarlamada ve inşa etmede size yardımcı olabiliriz.

İletişim
Boyacı badana ustası

Garantili Boya Badana Alçıpan Tadilat Hizmetleri

Seçkin ustalık Boyacı Ustası

Yaşadığınız alanlarınızı yenileyecek güvenilir boyacı ustası bulmanız artık zor değil! Yenisur inşaat olarak hepsi İnşaat Boyacısı Yeterlilik ğine sahibidir. Bununla birlikte Yenisur Boya badana ürün ve davranış eğitimi almış ve profesyonel ekibi başarılı referanslara sahiptir.

İletişim
Author

Yenisur Boyacı ustası Müşteri Memnuniyeti

Yenisur İnşaat Boya’da her zaman müşteri memnuniyeti önce gelir. Ekibimiz usta, ekip ve kullanılan ürünler, sizin için en uygun ve avantajlı olacak şekilde belirlenir. Gönül rahatlığıyla hizmet almak için, Yenisur boyacı ustası ile teklif aldığınız Boyacı (Boya Badana Ustasıişleri garantimiz altında!

Etimesgut Boyacı Ustası

Yenisur inşaat boyacı ustası olarak her zaman işimizin arkasında durmuşuzdur. Yaptığımız işleri söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim etmekteyiz. Her zaman dürüstlüğü ön plana çıkaran ustalarımız alabileceğiniz en iyi boyacı ustası badana ustası alçı sıva işlerinizde doğru hizmetleri bizlerden alabilirsiniz. Boyacı ustası Boya yapmak zahmetli bir iştir özellikle dolu evlerde dikkat edilmezse ciddi maddi zararlar verebilmektedir.

TELEFON İLE

ARAYIN

(0312) 243 01 01

ZİYARET EDİN

GOOGLE MAPS

ULAŞIM

Yenisur İnşaat Boyacı ustası Dekorasyon

Yeni Sur İnşaat Dekorasyon Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu yıldan itibaren inşaat dekorasyon ( boya badana alçı vb. ) taahhüt ve konut projelerinde kaliteli hizmet vermektedir.
Yeni Sur İnşaat farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde Ankara inşaat sektörünün bir numaralı firması olma yolunda ilerlemeyi ve sektörün nabzını tuttuğunu takip etmektedir.

  • Çok katlı Konut
  • İş Merkezi
  • Özel mekanlar Ev ve İş yerleri vb.
  • Restaurant, cafe, bar, butik, otel, mağaza
  • İç mimari tasarımlar
  • Dış mimari tasarımlar

Boyacı Ustası ile ilgili
Sık Sorulan Sorular

Burada sorunuzun amacı ustanın yetkinliği ile alakalıdır. Eğer sedef boya, italyan boya gibi çalışmaları tam manası ile gerçekleştiriyorsa usta bilin ki gerçekten yeteneklidir.

Bu soru ustanın boyacı ustası üstün körü yapıp yapmadığı ile alakalıdır. Eğer 1 günde tamamlarız derse o işin hakkı ile yapılmadığını net olarak düşünebilirsiniz. Burada eğer usta tek başına ise en az 2 günlük bir süre vermesi idealdir. Boyanın kuruma süresi ve uygulamaların oluşumu ancak bu sürelerde tamamlanır.

Fiyatta indirim istemek son derece doğaldır. Fakat fiyatını hemen %30’un üstünde bir indirimle karşılayan fiyatlandırmalar çok sağlıklı değildir. Buna dikkat etmek gerekir.